אפרת לופו-מוסקוביץ'

איך הגעתי לייעוץ שינה? בוגרת תואר ראשון בפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית ובעלת תעודת עו"ד, בוגרת קורס יועצות שינה ובין השאר גם קונדיטורית.
משפחתי וחיות אחרות: אמא לאורי, דניאלה ויונתן.
משהו שלא ידעתם עליי: בגיל 30 החלטתי לעצור קצת את מירוץ החיים וטסתי לטיול של ארבעה חודשים באוסטרליה וניו זילנד. שם החלטתי להתמודד עם פחד הגבהים הכבד שלי וקפצתי ממטוס בצניחה חופשית שהיתה אחת החוויות המדהימות בחיי.
מה אומרים עלי הורים שליוויתי בתהליך: "אפרת מקסימה, אמפטית, מבינה, מקצועית, בקיצור – כמו כפפה ליד."
"אנחנו רוצים להודות לאפרת המדהימה על כל התהליך, על רגעים בערבים שהיינו מותשים ודיברנו איתה והיא סייעה וייעצה לנו מה לעשות בלייב. לא ציפינו לכזה יחס מסור. באמת שהצלחתן להפתיע אותנו עם היחס האישי, ההתמדה והעידוד שהגיע בדיוק בזמן שהיינו צריכים אותו."

EfratL

לילי גריינר

איך הגעתי לייעוץ שינה? הגעתי לתחום של יעוץ שינה לאחר שני תארים בתקשורת, מדעי המדינה ומשפטים. עבדתי מספר שנים בתחום התביעות הרפואיות. לאחר חשבון נפש לגבי המשך דרכי המקצועית, החלטתי שהאהבה הגדולה שלי היא בעצם ילדים ועזבתי את עבודתי כדי להיות אשת צוות בגן ילדים. לאחר שנולדה בתי השניה, התחלתי לנהל צהרון פרטי בביתי והחלטתי שאני רוצה להמשיך ללמוד. תחום יעוץ השינה נשמע לי מרתק ומלא סיפוק. סיימתי את הלימודים בהצלחה עם תעודת יועצת שינה מוסמכת.
משפחתי וחיות אחרות: אני נשואה לאמיתי ואמא לשלושה ילדים מתוקים ומקסימים - שליו, מאור ונועם.
משהו שלא ידעתם עליי: בעברי הפרה- היסטורי פנטזתי על להיות שחקנית תאטרון ואפילו שיחקתי בקבוצת תאטרון קטנה.
מה אומרים עלי הורים שליוויתי בתהליך: "התהליך היה קשה ומאתגר אך עם הליווי המדהים של לילי הרגשתי מוקפת ועטופה בהרבה עזרה. היה לי על מי להשען בכל רגע ורגע ביום וזה מאוד עזר לתהליך הלא פשוט."

LiliG

סיגל סקליאר

איך הגעתי לייעוץ שינה? בעלת תואר ראשון במדעי המדינה (מדיניות ציבורית וביטחון) מהמרכז בינתחומי בהרצליה, ובימים אלה לקראת סיום התואר בפסיכולוגיה. אני יועצת שינה ומנחת הורים (לגיל הרך ולגיל העשרה), עם התמחות בתאומים ואחים.
משפחתי וחיות אחרות: אמא לשלושה ילדים מקסימים: סער, אורי (תאומים) וליאור.
משהו שלא ידעתם עליי: בין שלל העיסוקים אני גם מדריכת ספינינג מוסמכת ויודעת להכין סושי מושלם! 🙂
מה אומרים עלי הורים שליוויתי בתהליך: "התהליך היה מאתגר מאוד, אבל סיגל היועצת לא נתנה לנו להרים ידיים (למרות שרציתי בכמה פעמים). הרגשתי שגם אני בתור ההורה עובר תהליך של שינוי ולקיחת אחריות בתור אימא ואבא. סיגל היועצת הייתה מהממת וסבלנית."

sigal_new

נעמה תמיר

איך הגעתי לייעוץ שינה? הגעתי לתחום ייעוץ השינה לאחר שחוויתי קשיים בשינה עם ילדתי השנייה ואז התחלתי להכיר את התחום, כאשר אני הייתי זו שנעזרה בו. התחום היה עדיין חדש מאוד ופחות מוכר (הילדה כבר בכיתה ג'..). לאחר שילדתי את ביתי השלישית, נמשכתי שוב אל התחום והפעם על מנת להיות בצד השני, שעוזר לאמהות אחרות ולמדתי לעומק את התחום.
משפחתי וחיות אחרות: נשואה ואמא לארבעה מקסימים (בן ושלוש בנות..)
משהו שלא ידעתם עליי: בתור ילדה התראיינתי כמה פעמים לרדיו המסגרת חוג נוער שוחר מדע.. מאז יש לי חלום גנוז להיות שדרנית רדיו.
מה אומרים עלי הורים שליוויתי בתהליך: "תודה על האיכפתיות ותשומת הלב לכל פרט.. איזה כיף שהקטן שלנו לומד לישון בכוחות עצמו."