לילי גריינר

איך הגעתי לייעוץ שינה? הגעתי לתחום של יעוץ שינה לאחר שני תארים בתקשורת, מדעי המדינה ומשפטים. עבדתי מספר שנים בתחום התביעות הרפואיות. לאחר חשבון נפש לגבי המשך דרכי המקצועית, החלטתי שהאהבה הגדולה שלי היא בעצם ילדים ועזבתי את עבודתי כדי להיות אשת צוות בגן ילדים. לאחר שנולדה בתי השניה, התחלתי לנהל צהרון פרטי בביתי והחלטתי שאני רוצה להמשיך ללמוד. תחום יעוץ השינה נשמע לי מרתק ומלא סיפוק. סיימתי את הלימודים בהצלחה עם תעודת יועצת שינה מוסמכת.
משפחתי וחיות אחרות: אני נשואה לאמיתי ואמא לשלושה ילדים מתוקים ומקסימים - שליו, מאור ונועם.
משהו שלא ידעתם עליי: בעברי הפרה- היסטורי פנטזתי על להיות שחקנית תאטרון ואפילו שיחקתי בקבוצת תאטרון קטנה.
מה אומרים עלי הורים שליוויתי בתהליך: "התהליך היה קשה ומאתגר אך עם הליווי המדהים של לילי הרגשתי מוקפת ועטופה בהרבה עזרה. היה לי על מי להשען בכל רגע ורגע ביום וזה מאוד עזר לתהליך הלא פשוט."

LiliG

סיגל סקליאר

איך הגעתי לייעוץ שינה? בעלת תואר ראשון במדעי המדינה (מדיניות ציבורית וביטחון) מהמרכז בינתחומי בהרצליה, ובימים אלה לקראת סיום התואר בפסיכולוגיה. אני יועצת שינה ומנחת הורים (לגיל הרך ולגיל העשרה), עם התמחות בתאומים ואחים.
משפחתי וחיות אחרות: אמא לשלושה ילדים מקסימים: סער, אורי (תאומים) וליאור.
משהו שלא ידעתם עליי: בין שלל העיסוקים אני גם מדריכת ספינינג מוסמכת ויודעת להכין סושי מושלם! 🙂
מה אומרים עלי הורים שליוויתי בתהליך: "התהליך היה מאתגר מאוד, אבל סיגל היועצת לא נתנה לנו להרים ידיים (למרות שרציתי בכמה פעמים). הרגשתי שגם אני בתור ההורה עובר תהליך של שינוי ולקיחת אחריות בתור אימא ואבא. סיגל היועצת הייתה מהממת וסבלנית."

sigal_new

סיון הור

איך הגעתי לייעוץ שינה? אחר הלידה של בני התחלתי להתעניין רבות בתינוקות ופעוטות. עברתי קורסים רבים בנושא והתחום אשר הכי עניין אותי ותפס את תשומת ליבי היה ייעוץ שינה לתינוקות. החיבור עם שרי היה מיידי, עוד בשיחת הטלפון הראשונה וידעתי כי זה המקום עבורי!
משפחתי וחיות אחרות: אמא מאושרת למאורי בן שנתיים ושמונה חודשים
משהו שלא ידעתם עליי: בעברתי הופעתי בצוות בידור באילת. המשכתי עם הצגות הילדים כמה שנים טובות לאחר מכן. כיום, בכל פעילות שאני נמצאת עם בני, אני מוצאת את עצמי מכינה בלוני צורות לילדים לצד האומן המופיע.
מה אומרים עלי הורים שליוויתי בתהליך: "תודה רבה על כל התהליך המדהים שעברנו! קיבלנו בתמורה ילדה מאושרת יותר ושנת לילה שלווה יותר!"
"תודה רבה לך הכל! באמת שמעריכים את זה מלא!! בלעדייך זה לא היה קורה!"

sivan

מיכלי זרצקי שדה

איך הגעתי לייעוץ שינה? הבן הגדול שלי נולד בארה"ב, תינוק סקרן-חקרן ודעתן שהתקשה לכבות את העולם וחווה כל רגרסיה אפשרית עד גיל שנה. קראתי הרבה על שינה של תינוקות כדי להבין איך לעזור לו לישון כמו שהוא רוצה וצריך, וכך בעצם גיליתי את תחום ייעוץ השינה. בעבודה אני שמחה לנצל חלק מהידע שרכשתי במסגרת התואר הראשון בביולוגיה והתואר השני בפסיכוביולוגיה כדי לתמוך בתהליכים של שינוי.
משפחתי וחיות אחרות: נשואה לבועז ואמא לשני בנים סקרנים 🙂 תום ולירי.
משהו שלא ידעתם עליי: בזמני הפנוי אני גם מתרגמת, עורכת, מעצבת אלבומים ואופה.
מה אומרים עלי הורים שליוויתי בתהליך: "תודה על תהליך מלמד ומעשיר, ועל התמיכה והעידוד שהענקת לאורך הדרך - אין לך מושג עד כמה זה עוזר בנקודות המשבר לאורך התהליך".