סיגל סקיילר

איך הגעתי לייעוץ שינה? בעלת תואר ראשון במדעי המדינה (מדיניות ציבורית וביטחון) מהמרכז בינתחומי בהרצליה, ובימים אלה לקראת סיום התואר בפסיכולוגיה. אני יועצת שינה ומנחת הורים (לגיל הרך ולגיל העשרה), עם התמחות בתאומים ואחים.
משפחתי וחיות אחרות: אמא לשלושה ילדים מקסימים: סער, אורי (תאומים) וליאור.
משהו שלא ידעתם עליי: בין שלל העיסוקים אני גם מדריכת ספינינג מוסמכת ויודעת להכין סושי מושלם! 🙂
מה אומרים עלי הורים שליוויתי בתהליך: "התהליך היה מאתגר מאוד, אבל סיגל היועצת לא נתנה לנו להרים ידיים (למרות שרציתי בכמה פעמים). הרגשתי שגם אני בתור ההורה עובר תהליך של שינוי ולקיחת אחריות בתור אימא ואבא. סיגל היועצת הייתה מהממת וסבלנית."

סיון הור

איך הגעתי לייעוץ שינה? אחר הלידה של בני התחלתי להתעניין רבות בתינוקות ופעוטות. עברתי קורסים רבים בנושא והתחום אשר הכי עניין אותי ותפס את תשומת ליבי היה ייעוץ שינה לתינוקות. החיבור עם שרי היה מיידי, עוד בשיחת הטלפון הראשונה וידעתי כי זה המקום עבורי!
משפחתי וחיות אחרות: אמא מאושרת למאורי בן שנתיים ושמונה חודשים
משהו שלא ידעתם עליי: בעברתי הופעתי בצוות בידור באילת. המשכתי עם הצגות הילדים כמה שנים טובות לאחר מכן. כיום, בכל פעילות שאני נמצאת עם בני, אני מוצאת את עצמי מכינה בלוני צורות לילדים לצד האומן המופיע.
מה אומרים עלי הורים שליוויתי בתהליך: "תודה רבה על כל התהליך המדהים שעברנו! קיבלנו בתמורה ילדה מאושרת יותר ושנת לילה שלווה יותר!"
"תודה רבה לך הכל! באמת שמעריכים את זה מלא!! בלעדייך זה לא היה קורה!"

מיכלי זרצקי שדה

איך הגעתי לייעוץ שינה? הבן הגדול שלי נולד בארה"ב, תינוק סקרן-חקרן ודעתן שהתקשה לכבות את העולם וחווה כל רגרסיה אפשרית עד גיל שנה. קראתי הרבה על שינה של תינוקות כדי להבין איך לעזור לו לישון כמו שהוא רוצה וצריך, וכך בעצם גיליתי את תחום ייעוץ השינה. בעבודה אני שמחה לנצל חלק מהידע שרכשתי במסגרת התואר הראשון בביולוגיה והתואר השני בפסיכוביולוגיה כדי לתמוך בתהליכים של שינוי.
משפחתי וחיות אחרות: נשואה לבועז ואמא לשני בנים סקרנים 🙂 תום ולירי.
משהו שלא ידעתם עליי: בזמני הפנוי אני גם מתרגמת, עורכת, מעצבת אלבומים ואופה.
מה אומרים עלי הורים שליוויתי בתהליך: "התהליך היה לא פשוט והצריך מאיתנו לסמוך על מיכלי בעיניים עצומות, אבל מיכלי בהיותה מיכלי משרה כל כך הרבה רוגע ושלווה שהרגשנו בידיים הכי טובות שאפשר. מיכלי מקצועית ברמות, למדה את הילדה שלנו תוך ימים בודדים וידעה לצפות איך תגיב והכינה אותנו מראש למה שעומד לקרות. צעד אחר צעד בליווי צמוד, תומך, מכיל, רגוע ולא שופט הלכנו איתה יד ביד והצלחנו להגיע למקומות שהיה נדמה שהם בגדר חלום".

לילך רייך

איך הגעתי לייעוץ שינה? לפני מספר שנים הגעתי לייעוץ שינה אצל שרי עם ביתי הבכורה כשהייתי על סף ייאוש. התהליך היה מדהים והורגש שיפור משמעותי בשינה וכן באווירה בבית. מעבר לכך, אני גם בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית, מטפלת מוסמכת במשחק ומדריכת הורים, ויועצת גמילה מחיתולים. במהלך עבודתי, מצאתי כי פעמים רבות קשיים רגשיים איתם מגיעים הילדים נפתרים לאחר שינוי ושיפור בנושא השינה.
התנסותי הפרטית והן המקצועית, הביאו אותי לרצות להרחיב את הידע שלי בנושא ולהגיע ללימודי ייעוץ שינה.
משפחתי וחיות אחרות: נשואה לליאור ואימא לשלוש בנות מתוקות: יעל, נטע וענבל.
משהו שלא ידעתם עליי: לאורך ילדותי רקדתי בלהקה של הקיבוץ בו גדלתי, ואפילו חלמתי להיות רקדנית בלט מקצועית.
מה אומרים עלי הורים שליוויתי בתהליך: "אין עלייך לילך! תודה ששינית את עולמנו".