נטע ויואב, הורים לתאומים כבני שנה:

"כזוג הורים טרי לתאומים עברנו תקופה ארוכה מאוד וקשה של לילות בלי שינה ועייפות בלתי נגמרת, התאומים היו נרדמים רק על הידיים או בנדנוד והיו מתעוררים כ- 3 פעמים בלילה ונרגעים רק עם בקבוק.
עד שפגשנו את שרי גלזר המקסימה, שבליווי צמוד ומקצועי ליוותה אותנו את כל התהליך ונתנה לנו את כל הכלים הדרושים להקנות הרגלי שינה נכונים ובריאים לתאומים.
לכל אורך התהליך שרי נתנה לנו הערות, חיזוקים והרגשת בטחון מלאה. התהליך היה ארוך ולא קל רגשית, אך בזכות הידע, ההקשבה והטיפים המצוינים שנתנה לנו הצלחנו להמשיך בתהליך בלי להישבר.
כיום התאומים נרדמים לבד במיטות שלהם ואין יותר התעוררות בלילה לבקבוק.
בזכות התהליך כולנו ישנים טוב בלילה, ערניים הרבה יותר במהלך היום ובמצב רוח טוב וכל זאת אנו חייבים לשרי".

א. אמא של ת., תהליך שינה בלינה משותפת:

"שרי הייתה מאוד קשובה, שמה לב לפרטים הקטנים וזה היה מאוד חשוב לנו. היא זרמה עם כל הבקשות המוזרות שלנו (שילמד להירדם לבד, אבל במיטה שלנו...). ולא רק זרמה - לימדה אותנו ליישם! וכל זאת בסבלנות רבה, קשב רב ורגישות גדולה...

תודה ובהצלחה!".

מיכל ויורי, ההורים של אלון בן השנתיים:

"נהנינו מאוד מהפגישה איתך... הארת את עינינו מאוד מאוד. הדברים הפשוטים שכלל לא חשבנו עליהם. וכמובן הסבוכים יותר, שאנו כבר מיישמים...

חשוב לנו לומר, כמה מקצועית, אדיבה, חמימה ונעימה היית. מאוד שמחנו שלקחנו את הצעד ונפגשנו. מקווים להמשך הצלחה פורייה".

ס. ו-י., ההורים של ע. בת השנתיים:

"התחלנו את התהליך המשותף של הנחיית ההורים, כבר יש שיפור בחלק מן הדברים. נמשיך להיות עקביים ולעבוד על הדברים. בסה״כ היא מאד שמחה מהתהליך, מסכימה להתלבש בבוקר, ללבוש תחתונים ובנושא הזה יש שיפור.... ממושמעת יותר, אוכלת טוב יותר. ברגע שהיא אוכלת יותר ועם בטן מלאה היא חוזרת להיות נעימה. הקפדנו השבוע לאכול כל יום ארוחת ערב ביחד ומיד הרגשנו בשיפור, הסכימה לשבת לידנו ולא לקום, אכלה יפה מאד ונהנתה.  סה״כ נראה שהמצב משתפר לטובה.

המון תודה על העזרה, העצות והאוזן הקשבת". 

לנה אמא של שי בן השנה וחצי:

"בעקבות בעיות שינה של בני פניתי לשרי לקבלת עזרה. הייתי מלאת חששות ומאוד דאגתי בעניין. כאשר נפגשתי עם שרי קיבלתי הדרכה ועידוד שבעקבותיהם התחזקה ההחלטה ללמד את בני לישון במיטתו ולהירדם בכוחות עצמו. קיבלתי ליווי משרי במשך כל התהליך, הדרכות היו מובנות ופשוטות הכול לפי קצב ההתקדמות שלי ושל בני. גם ברגעים קשים שרי חיזקה אותי עודדה ולא נתנה לנו לוותר. במשך התהליך שמרנו על הקשר דרך מייל ולעתים דיברנו בטלפון. את התשובות במייל קיבלתי באותו יום אחרי זמן קצר. בסופו של תהליך הצלחנו ללמד את בני לישון במיטתו במשך כל הלילה.

תודה לשרי על העזרה!!!".

אולגה וערן, הוריו של איתי בן השנתיים:

"פנינו לשרי דרך המלצה של הגננת לייעוץ לגבי התנהגותו של בנינו הראשון שהיה בן שנתיים. הרגשנו  שלמרות שאנחנו מנסים לתת לו גבולות ברורים, הילד כל הזמן נמצא באיזה מאבק מולנו ורוב הזמן אנחנו הרגשנו לא בדיוק בשליטה. לאחר שיחה, אבחון ופגישה עם תוכנית אישית והדרכה צמודה, קיבלנו כלים פשוטים להתמודדות. תוך זמן קצר הגענו להישגים שלא ייאמנו שאפשר להשיג תוך זמן  קצר ויחסית ללא מאמץ רב. התפלאנו איך בעזרת טיפים נכונים אפשר לשנות התנהלות מול הילד ולמנוע מאבקים מיותרים והתפרצויות של הבכי וכך להקל על חיי היום יום".

קרן, אמא של נטע בת השנתיים:

אני יכולה להגיד ששרי אשת מקצוע מדהימה עם לב ענק שעושה מבחינתי שליחות עבור נשים כמונו שצריכות שמישהי תראה לנו שיש דרך.
לא אצל כולן כולם ישנים לילה שלם אבל זה לא עושה את התינוקות שלנו טובים פחות' להפך בתהליך הזה גיליתי דרך שרי כמה הבת שלי פיקחית כמה היא סומכת עליי כמה היא זקוקה לאמא שתיתן לה הכוונה.
אני ממש מאמינה שכל מי שנכנסת לתהליך ותהיה רצינית בו תצליח
אחרי תהליך כושל למדתי להעריך את שרי ואני באמת אמליץ לכל אחת לשים את התינוק או התינוקת שלה בידיים שלה ולהיות רגועה.
היא נתנה לי כלים גם מעבר להליך השינה היא נתנה לי כלים בתור אמא ואני מודה לה על כך כי מה ששרי עשתה עבורי אף אדם לא עשה בשבילי

איציק ויעל, ההורים של שקד:

שקד נרדמת לבד, ישנה כל הלילה ואנחנו פשוט מאושרים!
"תן לאדם דג - הוא יישבע היום. תן לו חכה והוא יישבע כל חייו" - לא רק ששקד ואנחנו ישנים טוב יותר ומאושרם יותר, נתת לנו כלים! ועל כך אנו מודים לך כל יום (כל לילה כשאני שמה אותה לישון במיטה ופשוט סוגרת את הדלת אני מודה לך).